Trail Blazers nieznacznie pokonali Warriors 125:122

Sezon zasadniczy NBA trwa, a Portland Trail Blazers gości Golden State Warriors. W pierwszych trzech kwartach tej kampanii obie drużyny grały ze sobą zaciekle. Blazers nagle objęli prowadzenie w ostatniej kwarcie. Warriors ponownie nie zdołali odzyskać wyniku. Ostatecznie Blazers pokonali u siebie Warriors 125:122.

Na początku meczu Blazers wykorzystali parkiet gospodarzy, rozpoczynając od fali 12-4. Następnie Warriors dostosowali swój stan i zagrali falę ataków 13-3, aby odwrócić sytuację. Ostatecznie Blazers 34-27 Warriors.

W drugiej kwarcie obie strony utrzymały dobrą skuteczność ofensywną w fazie otwarcia, a następnie Warriors kontynuowali walkę o zmniejszenie różnicy punktowej, a wynik na przemian rósł. . Po przerwie Blazers 63:67 Warriors.

Zmieniając strony, aby ponownie walczyć, obie strony zaczęły grać nierozerwalnie, a gra zawsze znajdowała się w impasie przeciągania liny. Pod koniec trzeciej kwarty Blazers 95:95 Warriors.

W ostatniej kwarcie obie drużyny kontynuowały rytm z poprzedniej kwarty, ale po pewnym czasie Blazers wykorzystali ogólną grę i zaczęli wywierać nacisk, aby stopniowo powiększać różnicę punktową. . Ostatecznie mecz się zakończył, Blazers 125-122 Warriors.