Mecz na rozgrzewkę – hegemonowie Bundesligi Bayern Monachium 6:2 zwycięstwo nad Washington DC United

Hegemonowie Bundesligi Bayern Monachium pokonał Washington DC United 6:2, aby dobrze rozpocząć przedsezon. Dwaj nowo przybyli, Mane i De Ligt, obaj strzelili bramki w swoim debiucie. Wśród nich podanie Mane’a do przerwy było znakomite.De Ligt prawie strzelił samobójczego gola po strzeleniu gola, a następnie wycofał się z żółtą kontuzją.Występ był mieszany.

W pierwszej połowie Coppado strzelił punkt, Mane strzelił rzut karny i strzelił swojego pierwszego gola w karierze Bayernu. W przerwie Bayern zmienił 11 osób z rzędu. W drugiej połowie De Ligt zszedł z ławki, aby zdobyć bramkę w 1 minucie, Zirkze strzelił gola, Jakeman i Theodore gonili 2 gole z rzędu, a Muller strzelił w doliczonym czasie gry. Bayern ostatecznie wygrał 6-2.

W 5. minucie Copado strzelił punkt, a Mane z rzutu wolnego strzelił pierwszego gola w karierze Bayernu. Bayern 1:0 Waszyngton United!

W 12. minucie Gnabry podał piłkę w górę pola karnego, a Sabitzer strzelił strzałem z dystansu spoza pola karnego. Bayern 2-0 Waszyngton United!

W 44. minucie Mane wszedł na pole karne, aby obserwować pozycję kolegów z drużyny i dośrodkował, Gnabry strzelił z woleja i strzelił gola! Bayern 3-0 Waszyngton United!

W 47. minucie Bayern wykonał rzut rożny, Muller potarł się z tyłu, a De Ligt, który właśnie wszedł z ławki, strzelił chłodnym z woleja w polu karnym i strzelił pierwszego gola w karierze Bayernu! Bayern 3-0 Waszyngton United!

W 50. minucie Koeman strzelił piłkę z lewej strony pola karnego, Zirkze strzelił gola, Bayern 5-0 Washington United!

W 53. minucie De Ligt pomylił się, trafiając głową z pola karnego, piłka trafiła w słupek i odbiła się, Jackman dotrzymał bramki, a Washington United cofnął! Bayern 5-1 Waszyngton United!

W 82. minucie Ulreich wykonał krótką interwencję, a Theodore wykonał dodatkowy strzał i strzelił gola! Bayern 5-2 Waszyngton United!

W doliczonym czasie Muller strzelił! Bayern 6-2 Waszyngton United!

Mam nadzieję, że Bayern staje się coraz lepszy i ma więcej fanów!